Fillon pagesa e tarifës së shkollimit

Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike se ka filluar procesi i pagesës së tarifës se shkollimit. Sqarojmë se:

Studentët e Vitit të II dhe të III (të rregullt) të cilët janë me mesatare me notën mbi 6 kanë tarifë të reduktuar, emrat të cilat mund ti verifikoni në dokumentin bashkëngjitur njoftimit.
Studentët e Vitit të III persëritës, cikli I Bachelor dhe studentët persëritës të Ciklit II Master I Shkencave dhe Master Profesional të cilët do të paguajnë kreditet e lendëve të mbartura duhet të tërheqin faturën për arkëtim pranë Zyrës së Financës.

Shënim: Pas pagesës në bankën Credins fatura duhet të dorëzohet patjeter në Zyrën e Financës, sepse ne rast se nuk dorezohet, studentit nuk mund ti kaloje emri ne sistem per tu futur ne provime. Pagesa e tarifes duhet te behet para fillimit te sezonit te dimrit.

Fature arketimi viti 1 student i rregullt

Fature arketimi viti 1 perserites